O mnie, czyli po prostu ja.

Ta podstrona jest przeznaczona o mnie i o mojej osobie. Więc jeżeli chcecie mnie bliżej poznać, to serdecznie zapraszam ;*

Mam na imię Karolina i 27 października skończę 14 lat. Jestem brunetką,  moje oczy są koloru piwnego i mierzę coś w okolicach 165 cm. Moje aktualne położenie znajduje się w Norwegii, na wyspie która nazywa się Hitra. Nie mam żadnego rodzeństwa. Jestem typem marzycielki i romantyczki. Jestem też typem samotnika i po prostu lubię w większości czasu być sama.
Jestem otwarta na nowe przyjaźnie i uwielbiam poznawać nowe osoby.
Gram w piłkę nożną i siatkówkę. Są to moje ulubione sporty i bardzo lubię je uprawiać.
W przyszłości marzy mi się pojechać też na mecz Realu Madrid lub Barcelony. To jest chyba moje największe marzenie które mam nadzieję że się spełni.
Oglądam filmy i seriale o przeróżnych tematykach. A moimi ulubionymi serialami są: Pamiętniki Wampirów, The Originals, American Horror Story, Teen Wolf, Orphan Black, Black is the new orange oraz Gossip Girl. KO-CHAM!♥
Lubię też spędzać czas z chłopakami. Przy nich jest mi po prostu luźno. Nie muszę się martwić jak wyglądam, ani że będą mnie obgadywać. Zazwyczaj spędzam czas z chłopakami żeby się po prostu oderwać od moich myśli i żeby sobie pożartować.
Mam też dwie przyjaciółki. Więcej mi nie potrzeba. Zawsze mnie zrozumieją, doradzą, pomogą. Bez nich nie dała bym sobie rady i nie zaszła tak daleko. Dzięki nim zawdzięczam wszystko, naprawdę.

Dobrze, może teraz coś innego…
Moim ulubionym kolorem jest turkusowy, biały i czarny. Jestem typem osoby, która bardzo dużo rozmyśla o życiu i bardzo często powraca do wspomnień.
Szkoła? Najlepiej bym o tym nawet nie wspominała, no ale okej. Nie jestem żadnym orłem, czy czymś w tym stylu, nie. Ale co ja mogę powiedzieć o moich ocenach? Nigdy nie oblałam, a moje oceny są całkiem w porządku. Zawsze się staram i przygotowuję najlepiej jak umiem, ale czasami wychodzi z tego kicha. Moim ulubionym przedmiotem jest plastyka, matematyka (o Jezu, chyba nikt nigdy by tak nie pomyślał) i Angielski. Bardzo lubię ten przedmiot, gdyż uwielbiam Anglię i Stany Zjednoczone i marzy mi się kiedyś tam pojechać. Ale moim najulubieńszym przedmiotem jest, był i zawsze będzie W-F.

Czy mam jakieś zainteresowanie? Tak.
Jednym z nich jest pisanie. Kocham pisać. Dzięki temu mogę przenieść się gdzieś indziej. Gdzie będę sama i gdzie nikt inny mi nie przeszkodzi. Mogę pisać o wszystkim. O moich uczuciach, wspomnieniach, przeżyciach... Dzięki czemu to wszystko tak jakby sprawi, że będę pusta. Że po prostu tak jakby… Wypiszę się, wyrzucę to z siebie i będzie mi potem o wiele lepiej. Wyrzucę to z siebie gdzieś, gdzie będę mogła wrócić i sprawić, że to wszystko z powrotem do mnie wróci. Lubię pisać o moich przemyśleniach na temat życia, miłości... Może to nie będzie prawdą, bo jestem jeszcze młoda, a nawet bardzo młoda i nic nie wiem na temat miłości i życia, ale za to jest to moja opinia i nie musi to być wcale prawdą.
W wolnym czasie lubię wyjść na dwór i fotografować naturę, oraz przeróżne piękne widoki.
Kocham muzykę i słucham jej na okrągło. Przy bieganiu, przy pisaniu... Przy wszystkim.
Uwielbiam też czytać książki. Romantyczne, fantasy... Wszystkie. Nie ma dnia, bez którego nie usiadłabym, włączyła muzykę (wiem, to jest dziwne. Słuchać muzyki, kiedy się czyta. Ale to mnie odpręża i pozwala mi, że lepiej mi się czyta) i poczytała parę rozdziałów z książki.

To chyba na tyle. Po tym "czymś", bo tego na pewno nie można nazwać żadnym postem, Uznam, że skończyłam. Jezu, to nawet nie ma rąk i nóg. Ale co tam, przeżyję.
Okej, jeżeli chcecie wiedzieć o mnie więcej, to napiszcie w komentarzach, a ja coś dopiszę.
Hah, zapewne i tak o czymś zapomniałam więc jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy, to to dopiszę.

Jeżeli chcecie mnie bardziej poznać, to na dole dodam kilka stron społecznościowych gdzie jestem aktywna ;*

Snapchat: karolinaaru
Instagram: karolinarudecka
E-mail: karolinarudecka@hotmail.com

ZAPRASZAM!♥︎

Papa ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mia land-of-grafic